16.09.2020 р. відбулася відкрита лекція з дисципліни «Основи холодильних технологій» для студентів 11 СГМ групи спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Лекцію провела к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика Тарасенко В. Г.

Лекція на тему «Загальні положення дисципліни «Основи холодильних технологій» проходила згідно графіку проведення відкритих занять професорсько-викладацьким складом кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика Тарасенко В. Г. Після лекції відбулось обговорення, в результаті якого колеги відмітили високий рівень проведення відкритого заняття, активну роботу студентів в ході проведення лекції, загальний високий методичний рівень лекції.

Віра Тарасенко, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика