Студенти – народ винахідливий та завзятий, а студентська пора – найвеселіша в житті. Тільки студент може вивчити за одну ніч те, що люди вивчали століттями, він може не знати розкладу, але точно знає, коли йому «до другої пари». Тільки студент може не спати тижнями та харчуватися одними макаронами. А для того, щоб перерахувати всі студентські прикмети та забобони, не вистачить і кількох сторінок.

Як писав один з класиків: «Є така нація — студенти, веселий та особливий народ. Все те, що іншим людям неможливо, студенту це дурниця!».

Мабуть, немає жодної людини, яка б була студентом в минулому, і не згадувала б це свято з особливою радістю та теплотою.  Це свято молодої душею людини яка вірить у світле майбутнє, не бачить перед собою перешкод та повна сил та ентузіазму.

У День студента колектив кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика вітає всіх студентів з цим яскравим святом. Хай навчання дається легко, іспити здаються з першого разу, хвости закриваються, а невтомний ентузіазм неодмінно приведе до улюбленої, престижної та затребуваної професії.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика