опхв посібникВикладачі кафедри “Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика” к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева та асистент Олександр Ковальов стали співавторами посібника-практикума для виконання лабораторних робіт при вивченні дисципліни “Матеріалознавство та технологія конструктивних матеріалів” для здобувачів ступеня вищої освіти “Бакалавр” зі спеціальності 208 “Агроінженерія”. Посібник-практикум сформовано згідно з робочою програмою дисципліни та з метою найбільш повного забезпечення самостійної роботи студентів.

Кюрчев С.В., Колодій О. С., Сушко О. В., Ковальов О. О., Верхоланцева В. О. Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів розділ “Обробка матеріалів різанням”. Посібник-практикум для виконання лабораторних робіт.ТОВ “Видавничий будинок ММД”, 2021, 112с.