15 березня розпочався онлайн-курс підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти», організоване від ГО Прогресильні. Викладачі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика на чолі із завідувачем кафедри д.т.н., професором Кирилом Самойчуком зареєструвались на даний курс.

Програмою підвищення кваліфікації заплановано проведення онлайн-заходів, які складаються з двох частин: перша – у форматі лекції та друга – у форматі Public talk, дискусії, тренінгу.
В програму курсу входять наступні теми:
– Як спроєктувати якісну освітню програму.
– Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація.
– Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices.
– Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних.
– Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?
– Long lifelearning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?
– Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток.
– Наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста.
– Інклюзивна освіта.
Спікерами курсу є представники НПП провідних ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери – представники роботодавців та рекрутингових агенцій.
Даний онлайн-курс підвищення кваліфікації буде проходити до 12 квітня 2023 року. По закінченню курсу всі викладачі отримають сертифікати.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика