Під час святкування в ТДАТУ професійного свята Дня працівника освіти, завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика д.т.н. Кирило Самойчук та доцент кафедри, заступник декана факультету МТ Валентина Верхоланцева були відзначені серед найкращих викладачів університету. Зі словами подяки та побажаннями подальших звершень заступник міського голови Сергій Прийма вручив Почесну грамоту та Подяку від Мелітопольської міської ради за багаторічну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців міста Мелітополя і Запорізької області.

Колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика вітає своїх колег, та пишається, що вони знову серед перших!