Викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика к.т.н., доцент Паляничка Н.О. та к.т.н., доцент Верхоланцева В.О. успішно закінчили дистанційний курс обсягом 0,5 кредитів ЄКТС «Цифрові інструменти для створення освітнього контенту» за програмою підвищення кваліфікації за напрямом використання  інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку.

Під час проходження курсу було:

– удосконалено професійну компетентність (інформаційно-цифрова компетентність) в обсязі 15 год;

– виконано необхідний обсяг завдань освітньої програми щодо:

• знання й розуміння особливостей та принципів створення цифрового освітнього контенту;
  • уміння добирати та використовувати цифрові інструменти для ефективної взаємодії із здобувачами освіти;
  • знання і розуміння алгоритмів роботи із сучасними цифровими додатками для підготовки текстових матеріалів;

– отримано практичні навички зі створення цифрового освітнього контенту із використанням сучасних інформаційних технологій.

Результат підсумкового тестування – понад 80% правильних відповідей.

Вітаємо колег з успішним проходженням підвищення кваліфікації!

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика