Снимок

Одним з головних завдань кожного науковця є публікація результатів своєї наукової діяльності. Оскільки лише за такої умови наукове співтовариство може дізнатися та дати оцінку нашим науковим розробкам, а ми з упевненістю можемо вважати себе ученими. Публікуючи свої роботи в закордонних виданнях, ми маємо змогу значно розширити коло вчених, які мають змогу ознайомитися з результатами досліджень. А це в свою чергу може привести до нових знайомств та наукових співпраць на закордонному рівні.Викладачами кафедри Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика д.т.н., доц.. Самойчуком К.О. та к.т.н., доц.. Паляничкою Н.О. було опубліковано статтю в закордонній колективній монографії «Modern engineering research: topical problems, challenges and modernity»:

Samoichuk K. O., Palianychka N. O. Impulse milk homogenisation: Collective monograph / Modern engineering research: topical problems, challenges and modernity. – Prague, Czech, Riga : Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. P. 460–479.

У монографії приведені результати наукових досліджень технічних наук більш ніж двадцяти науковців та викладачів з різних країн.

Монографія рекомендована вченим, викладачам, аспірантам, студентам та іншим категоріям читачів, що мають відношення до технічних наук.

Голова редакційної колегії колективної монографії:

Войтех Петрачек, доктор технічних наук, професор, ректор Чеського технічного університету в Празі.

Виражаємо щиру подяку колегам за можливість представити свої дослідження в монографії, опублікованій у країні Європейського Союзу. Та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Кирило Самойчук

к.т.н., доцент Надія Паляничка