22 та 23 лютого 2018 року на кафедрі Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика закінчилось навчання у студентів другого курсу магістратури спеціальності “Галузеве машинобудування” складанням державного кваліфікаційного екзамену та захистом дипломної роботи.

Студент Ігор Пацький захистив дипломну роботу за темою: “Оптимізація параметрів ударно-струминного гомогенізатора молока”, виконану під керівництвом доктора технічних наук, професора нашої кафедри В.Ф. Ялпачика.

Члени екзаменаційної комісії, а саме: декан факультету ІКТ, зав.кафедри «Технічна механіка» к.т.н., доцент Вершков О.О., в.о. зав. кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» к.т.н., доцент Загорко Н.П., доцент кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» к.т.н., доцент Самойчук К.О. та доцент кафедри «Технології конструкційних матеріалів» к.т.н., доцент Пеньов О.В. відмітили високий рівень знань студентів. Оцінку відмінно” отримали 10 студентів з 16.

За результатами навчання та оцінок за державний кваліфікацйний екзамен дипломи з відзнакою отримують наступні студенти: Сергій Кочкін, Олександр Марченко, Ігор Пацький та Євгеній Федорець.

Студенти під час складання екзамену показали глибокі знання, які вони отримали впродовж навчання в університеті. Бажаємо випускникам вдало використовувати ці знання на практиці у виробництві.

Інформаційний супровід: к.т.н., ст. викладач Тарасенко В.Г.