10 лютого 2022 р. на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулась атестація здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”.

Командну роботу та професійне і дружнє середовище створила екзаменаційна комісія із захисту магістерських робіт та проведення захисту дипломних робіт,  у складі Голови екзаменаційної комісії д.т.н., професора,  кафедри інноваційної інженерії Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет” НАУМЕНКА Олександра Петровича, та членів екзаменаційної комісії: д.т.н., професора, завідувача кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика САМОЙЧУКА Кирила Олеговича, к.т.н., доцента кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика ОЛЕКСІЄНКО Вадима Олександровича, к.т.н., доцента, кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи ЗАГОРКО Надія Петрівна, к.т.н., доцента, завідувача кафедри технології конструкційних матеріалів ПЕНЬОВА Олега Валентиновича.

Магістерські роботи захищали студенти АРТЕМ Денис, МІЛОНЕНКО Олександр та ЧУРСІН Марк.

Під час захисту магістерських робіт студенти показали високий рівень підготовки та глибокі знання з обраної спеціальності. За результатами захисту дипломної роботи всі здобувачі отримали оцінки «відмінно».

Бажаємо випускникам вдало використовувати отримані під час навчання в ТДАТУ свої знання та компетенції!

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика