27 квітня 2020 р. в умовах запровадженого карантину відбулось дистанційне засідання кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика за допомогою платформи Zoom. Завдяки використанню цієї платформи викладачі мали змогу зустрітися онлайн за дистанційно обсудити низку важливих питань.

На засіданні кафедри  був присутній декан механіко-технологічного факультету, доктор технічних наук, професор Кюрчев С.В. Сергій Володимирович розпочав засідання кафедри з привітання співробітників кафедри, наголосив на необхідності контролю дистанційного навчання студентів спеціальності “Галузеве машинобудування”, оголосив дати  проведення ПМК-2 за допомогою навчально-інформаційного порталу ТДАТУ та платформи Zoom. Після вступного слова декана засідання продовжив завідувач кафедри ОПХВ доктор технічних наук Самойчук Кирило Олегович. Він привітав всіх присутніх співробітників кафедри та наголосив на необхідності виконання індивідуального плану викладача.

На засіданні кафедри були розглянуті важливі питання, серед яких:

1. Зміни у графіку навчального процесу спеціальності “Галузеве машинобудування” і “Агроінженерія”.
  2. Новий порядок роботи викладачів і кураторів за допомогою платформи Zoom.
  3. Продовження термінів карантину до 11 травня. Завдання для дистанційного навчання студентами та індивідуальні плани роботи викладачів.
  4. Проведення модульних контролів, складання літньої екзаменаційної сесії у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Завдяки використанню хмарної конференції Zoom викладачі мають змогу залишатися на зв’язку та плідно вирішувати питання організації освітнього процесу в ТДАТУ.

Інформаційний супровід: д.т.н., доц. Самойчук К.О.,

к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.