02 червня на кафедрі «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» відбулось засідання на якому були заслухані звіти к.т.н., доцента Олексієнка В.О. та асистента Ковальова О.О. щодо виконання пунктів передбачених контрактом з науково-педагогічним працівником.

На засіданні були присутні декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор  Сергій Кюрчев та проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Олександр Ломейко.

В ході засідання було встановлено, що за час дії контракту викладачами були виконані всі пункти передбачені договором, тому колективом кафедри  було вирішено затвердити звіти к.т.н., доцента Вадима Олексієнка та асистента Олександра Ковальова за звітний період.

При обговоренні звітів присутні члени кафедри і декан факультету висловились щодо особистих якостей конкурсантів, також висловили побажання направлені на покращення педагогічної діяльності та наголосили на необхідності подальшого розвитку наукової діяльності.

В результаті таємного голосування було прийнято рішення рекомендувати Вадима Олексієнка на посаду доцента кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика строком на 5 років, а Олександра Ковальова – на посаду асистента строком на 2 роки.

Вадим Олексієнко

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика