29 січня 2020 р. на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулась зведена кураторська година на патріотичну тематику «Життя, гідне пам’яті і пошани (знамениті люди Мелітополя)».

Цей медіа-огляд провела для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» зав. відділом обслуговування користувачів наукової бібліотеки ТДАТУ Голодова Світлана Олександрівна.

Історія кожного міста невід’ємно пов’язана з людьми, які своєю діяльністю залишили слід у його розвитку. Особистості, про яких розповіла Світлана Олександрівна: видатний таврійський садівник А. В. Корвацький, купець-меценат І. Б. Стамболі, Архієпіскоп Сергій Мелітопольський, художник О. Г. Тишлер, письменник П. Ф. Ловецький, селекціонер М. Ф. Сидоренко, кінорежисер Г. Н. Чухрай, – залишили слід в історії не тільки нашого міста. Всів вони різні, як за соціальним статусом, так і за родом діяльності, але є і те, що їх поєднує – всі вони  жили у Мелітополі.

Студенти уважно сприймали інформацію про видатних особистостей, які мешкали у нашому місті, яка супроводжувалася цікавою презентацією. Студенти і викладачі кафедри ОПХВ мені професора Ф.Ю. Ялпачика  вдячні Світлані Олександрівні за змістовний огляд!

Інформаційний супровід к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.