10 лютого 2021 р. на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбулась зведена кураторська година для наступних студентських груп: 11 ГМ (куратор доцент Тарасенко В.Г.), 31 ГМ (куратор асистент Ковальов О.О.) і  11 МБ ГМ (куратор доцент Олексієнко В.О.)

На запрошення кураторів провідний бібліотекар художнього абонементу Наукової бібліотеки ТДАТУ Кас’янова Тетяна Олександрівна  цікаво презентувала медіа-огляд за темою: “Таємниці душі М. Гоголя”.

Микола Васильович Гоголь – видатний український письменник, визнаний авторитет і класик світової літератури, один з найбільш незвичайних і загадкових майстрів художнього слова. Відомі на весь світ твори М. В. Гоголя “Ревізор”, “Вечори на хуторі біля Диканьки”, “Вій”, “Тарас Бульба”, “Мертві душі”, “Записки божевільного” та інші твори зайняли почесне місце серед найкращих художніх досягнень світової літератури.

Студенти дізналися багато цікавих та містичних фактів з життя, творчого шляху та долі Миколи Гоголя. Тетяна Олександрівна наголосила, що Гоголь залишається надзвичайно актуальним і сьогодні. Його читають, його твори екранізують, у театрах ставлять п’єси. Студенти та куратори студентських груп виражають вдячність провідному бібліотекарю Кас’яновій Тетяні Олександрівні за дуже цікаву тематичну бесіду та оригінальний медіа-огляд.

Віра Тарасенко,

доцент кафедри обладнання переробних харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика