П.І.Б. куратора: Тарасенко Віра Григорівна

Староста: Андрєєв Никита

Зам. старости: Рош Вадим

Профорг: Драголов Єгор

Робота, яка була проведена куратором:

• Під час навчання у 1 семестрі 2020-2021 н.р. зі студентами 11 ГМ кураторські години проводилися щотижня по середам в ауд. 8.310. Тематика кураторських годин визначалась згідно плану роботи куратора, затвердженому на початку семестру та містила наступні аспекти: організація навчання в університеті, патріотичне виховання молоді.
  • Перелік заходів, що були проведені на кураторських годинах:
  1. Проведення вступного інструктажу з техніки безпеки, анкетування студентів щодо спортивних захоплень та виконання громадських обов’язків поза освітнього процесу.
  2. Відвідування Музею історії ТДАТУ
  3. Бесіда, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва
  4. Обговорення підсумків ПМК-1, важливість підвищення навчального рейтингу студентів
  5. Бесіда, присвячена історії створення і розвитку кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика
  6. До Дня писемності і мови. Важливість функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.
  7. Бесіда, присвячена Міжнародному Дню студента, історія свята.
  8. Інформаційна година “Розвиток особистих і професійних компетенцій через самоосвіту і саморозвиток студента”.

Куратор 11 ГМ  Тарасенко В.Г.