Куратори ДН від університету: доц. Олексієнко В.О., доц. Тарасенко В.Г.

Дуальне звіт

Коротка характеристика та особливості дуального навчання на провідних підприємствах, установах, організаціях, на яких студенти отримали найвищий рівень практичної підготовки

ТОВ “Біол”, м. Мелітополь – провідне українське підприємство, що випускає литий посуд з алюмінію, чавуну, у тому числі і посуд з антипригарним покриттям, вироби з пластмаси, оснащення для литва, прес-форми і штампи. Продукція виробляється у відповідності до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2008. Підприємство розташовано в місті Мелітополі.

Студенти, які проходять дуальне навчання в ТОВ “Біол”, працюють

ТОВ “Руслан-Комплект”, м. Мелітополь – є виробником і постачальником запчастин і комплектуючих для широкого спектру сільськогосподарської, автомобільної та спецтехніки. Всі пластмасові вироби (втулки, ролики, захисні кільця) виробляються на власних лініях з високоякісних первинних матеріалів і контролюються в лабораторії контролю якості.

Студент 31 ГМ групи, Акмамбетов Р.Н. працює у ТОВ “Руслан-Комплект” на посаді менеджера з продажу продукції на експорт.

АТ “Гідросила МЗТГ”, м. Мелітополь – провідний виробник товарів для системи гідравліки. Продукція, яку виробляє підприємство: гідророзподільники, гідропідсилювач керма, гідроциліндри, муфти розривні, рукава високого тиску, електрогідророзподільники. Продукція підприємства «Гідросила МЗТГ» знайшла застосування в техніці сільськогосподарського призначення, будівельної та дорожньої техніки. Гідромашини та компоненти гідравлічних систем поставляються в більш ніж 50 країн світу, в тому числі країни Європи, США, Китай.

Гребенчук О.М., Гребенчук О.М., студенти 31 ГМ групи працювали в АТ”Гідросила МЗТГ”, працювали на посадах операторів верстатів з програмним керуванням.

АТ “Мотор Січ”, м. Запоріжжяпідприємство випускає надійні авіаційні двигуни та газотурбінні установки, які є конкурентними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках та вертольотах різного призначення більш ніж у 120 країнах світу. Розробка та впровадження у виробництво сучасних технологій, що спираються на найновіші досягнення науки та техніки, професійний, висококваліфікований та згуртований колектив, унікальна виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія – все це є плацдармом для успіху та постійного розвитку.

ТОВ “40 років-Агро”, село Смирнове Більмацький район, Запорізька обл. – спеціалізація підприємства вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур, вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів, розведення великої рогатої худоби молочних порід.Начало формыКонец формы

ТОВ “Гео-інжинірінг Україна”, м. Мелітополь,  спеціалізується на випуску повнокомплектних ліній і окремого обладнання з розливу безалкогольних напоїв, мінеральної води, пива, лікеро-горілчаних виробів, коньяку, тихих та  ігристих вин, рослинної олії, молока і молочних продуктів, дитячого харчування та інших харчових рідин в скляні і ПЕТ пляшки, продуктивністю від 1000 до 12000 пляшок на годину. Також підприємство виконує пуско-налагоджувальні роботи, роботи з ремонту, модернізації, введення в експлуатацію обладнання з розливу харчових рідин.

Студент, що проходив дуальне навчання на підприємстві ТОВ “ГЕО-ІНЖИНІРІНГ Україна” набув компетентності, які йому необхідні для виконання подальшої професійної діяльності та працевлаштувався на цей підприємство після присвоєння кваліфікації “Магістр” з галузевого машинобудування. На даний час на цьому підприємстві працюють 3 випускника ТДАТУ за спеціальністю 133 “Галузеве машинобудування”.

ФОП “Маньковський П.Е.”, м. Мелітополь, виробник заморожених напівфабрикатів “Комбінат харчових продуктів Маньковський”. Продукція виготовляється на найновішому технологічному обладнані з екологічно чистої, високоякісної сировини, яка проходить лабораторний контроль та відповідає усім нормативним документам. Асортимент продукції налічує біля 90 найменувань (пельмені, вареники, котлети, млинці, бендерики, голубці та інше).

Студент Безуглий Є.В. проходив дуальне навчання протягом 1 семестру 2019-2020 р. Під час дуальної форми навчання працював на лінії виробництва хлібобулочних виробів та набув професійні компетенції для вдалого подальшого працевлаштування за спеціальністю.

Доцент Вадим Олексієнко,

Доцент Віра Тарасенко