DSC_0006З  24 лютого на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» стартує виробнича практика для студентів 4 курсу «Діяльність на ринку фінансових послуг». Головним орієнтиром в організації виробничої практики є відповідність вимогам роботодавців (фінансових установ) та потребам сучасного ринку праці.

Співпраця колективу кафедри ФБСС з фінансовими установами дозволяє студентам проходити практику на їх базі, що сприяє якісній підготовці спеціалістів до сучасних реалій. У свою чергу, фінансові компанії мають можливість оцінити майбутніх випускників та в більшості випадків стають їх роботодавцями.

 Серед стейкхолдерів, які співпрацюють з кафедрою, найбільш активним виявився АТ КБ «ПриватБанк». Саме у Приватбанку пропонуються найбільш сучасні підходи до організації практичної підготовки студентів закладів вищої освіти. Програму практичної підготовки підтримує Міністерство освіти України як високотехнологічний проект, що сприятиме зростанню конкурентоспроможності майбутніх фахівців і відповідно можливість їх подальшого працевлаштування.

Для презентування проекту онлайн -практики була запрошена Наталія Романюк  – керівник відділу трудових ресурсів АТ КБ  «ПриватБанк» м. Запоріжжя.

Вступне слово на першій зустрічі студентів та керівників практики було надано завідувачу  кафедри ФБСС  к.е.н., доценту Олені Яцух, яка акцентувала  увагу на необхідності розвитку партнерських відносин між університетом і фінансовими установами.

Наталія Романюк розповіла студентам, про особливості реєстрації і проходження онлайн-практики. Значну увагу Наталія Володимирівна приділила особистим якостям майбутніх фахівців, на які звертають увагу  під час працевлаштування, розповіла про специфіку кожного напряму банківської роботи.

Результати онлайн -практики оцінюється загальною кількістю набраних балів, які надаються під час проходження 10-ти тестів за 10-ма модулями та 10-ма практичними завданнями. Після проходження практики видається електронний сертифікат, в якому вказані результати і факт проходження практики. Кращих випускників може чекати перше робоче місце.  Тих, хто впорався із завданнями найкращим чином, вносять до кадрового резерву банку.

У процесі практичної підготовки студенти мають можливість виконувати реальні банківські операції, певні управлінські завдання, закріпити теоретичні знання і набути навичок в їх використанні. При цьому нагромаджується практичний досвід, необхідний для становлення фахівця з банківської справи.

Інна Якушева; Наталія Радченко, доценти кафедри ФБСС