6 березня 2018 року у дворі нашого університету, біля пам’ятника великому Кобзареві відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті  Т.Г.Шевченка. Усі присутні згадали про те, який великий спадок залишила ця людина прийдешнім поколінням. Це і літературні твори, і твори образотворчого мистецтва, а найголовніше – любов до матінки-України та свята мрія про щасливе її майбутнє. Цей захід було організовано викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук. Учасниками були студенти факультетів АТЕ та ІКТ Айбетова А.,Османова Е., Гешева Г. , Торбунова А., Тіга Б., Алієва А., Морозов Б., В’юник А., які гарно та емоційно декламували Шевченкові вірші. Завідувач кафедри СГН Максимець О.М. у своєму виступі сказала про те, що приклад Шевченка має сьогодні окрилювати нас, і ми не маємо права впадати в якусь безнадію, а робити все для того, щоб мати потужну, незалежну, квітучу країну.

По завершенню мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченкові.

Минуло багато років від дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні як живий говорить він із своїми  наступниками. Його слово  живе між нами, гнівне і ніжне, крижане і  полум’яне .

І на  оновленій землі, над ланами, широкими полями, вільними містами і селами як весняні води могутнього Дніпра лине вічно жива в народі  поезія великого Кобзаря.

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!