177804Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює скорботу з приводу смерті Лобанова Миколи Івановича, який пішов з життя на 69 році. Микола Іванович присвятив науково – педагогічній діяльності в університеті 43 роки.

Кандидат економічних наук, професор він стояв біля витоків заснування кафедри маркетингу ТДАТУ та брав активну участь у науковій діяльності університету та  у становленні кооперації та розвитку консалтингу Україні. У 2001 він був нагороджений знаком «Знак Пошани» Міністерства аграрної політики України та знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІІ ступеня в 2007 році.

З 2003 по 2017 рік – працював на посадах завідувача та професора кафедри менеджмент і маркетинг.

Під його керівництвом було захищено 3 кандидатських дисертацій та більше 20 магістерських робіт.

ТДАТУ висловлює співчуття родині Лобанових в зв’язку зі смертю чоловіка, батька, діда.