Подарунки на день студента приємно не тільки  отримувати, а і дарувати.

17 листопада 2021 року студентським козачим куренем ТДАТУ було здійснено благодійну акцію «Даруймо радість дітям з притулку». Старшини студентського козачого куреня ТДАТУ Микита Андрєєв, Єгор Забурунов, Ян Котов, Денис Красько, Сергій Старостенко, Дмитро Мавродій, Андрій Сеферов, Євгенія Шипиленко разом з методистом наукової бібліотеки Оленою Федоренко відвідали Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Студенти козачого куреня ТДАТУ зібрали та привезли з собою багато теплих речей та яблука для вихованців притулку.

Зараз тут живуть 42 дитини. В кожного з цих малюків дуже непроста життєва історія. Більшість з них, саме в реабілітаційному центрі, вперше добре одягнені, смачно нагодовані, отримують позитивні емоції та подарунки.

Першачки саме повернулися зі школи, тому нам вдалося поспілкуватися з дітьми. Вони дуже позитивні, вдячні за подарунки та запрошують приходити ще. У відповідь на запитання, які подарунки ви б хотіли отримати, ми почули: солодощі, іграшки, приладдя для малювання.

Ми обов’язково повернемося до притулку з подарунками для дітей. Студентський козачий курінь ТДАТУ оголошує Старт благодійної акції до Дня Святого Миколая.

Олена Федоренко,
методист наукової бібліотеки