25 квітня 2017 року у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету пройшов традиційний конкурс «Міс і Містер ТДАТУ: Краса по-українськи 2017».

На головні титули претендували по шість студенток і студентів з різних факультетів університету. Глядачі змогли побачити кілька виходів у різних образах. Хлопці та дівчата представляли себе короткою розповіддю і відповідями на питання ведучого, дефілювали по сцені у вишиванках і сукнях з українським колоритом. Оригінальним конкурсом виявився вихід у так званому «квітковому» дефіле. Дівчата постали перед глядачами і журі в сукнях розшитими квітами, а хлопці в класичних костюмах з бутоньєрками. Не обійшлося конкурс молодості і краси і без виходу в купальниках. Дівчата пройшлися по сцені в однакових темних купальниках, а хлопці виступили з спортивних майках і шортах показавши елементи єдиноборств.

Класичного конкурсу талантів для кожного окремо учасника не було. Усі претенденти на титули «Міс» і «Містера» брали участь у танцювальній постановці, яку і оцінювало журі.

За підсумками конкурсів журі присудило кожному учаснику і учасниці окремий титул. Міс і Містером глядацьких симпатій стали Анна Матюхіна та Олексій Генчев, які завоювали глядачів своєю красою, артистичністю і чарівністю.

Звання II віце-міс отримала Анастасія Скляренко, ІІ а віце-містера – Олексій Генчев.

I віце-міс стала Анастасія Вичурова, а І віце-містером – Роман Дедушев.

Головні титули вечора розподілилися таким чином:

Міс ТДАТУ – 2017 стала Марія Задорожна, а Містером ТДАТУ – 2017Олексій Рябінський.