Сьогодні важливий день – День Єднання усіх громадян великої України!

16 лютого в Україні, відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського, вперше відзначають День Єднання. Єдність, єднання це згуртованість, цілісність, поєднання в одному цілому. Як ніколи, на тлі гібридних загроз, інформаційного тиску, нам усім потрібна єдність і консолідація українського суспільства.

Уся університетська громада Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – керівництво, викладачі, співробітники та студенти, долучилися до відзначення Дня Єднання. О 10 годині на площі Слави ТДАТУ було розгорнуто великий прапор України та безліч прапорів різного формату, як знак єдності з усією Україною.

Учасники заходу виконали Державний Гімн України, тим самим довели, що наша Держава єдина і суверенна.

Заходи з нагоди Дня Єднання відбулися на факультетах і кафедрах ТДАТУ. До патріотичного заходу на площі Слави також долучилися магістри, які сьогодні захищають дипломні проєкти. Вони в аудиторіях виконали Державний Гімн України.

День Єднання – це приклад згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, навчаємося, створюємо знакове і важливе.

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

З Днем єднання! Схід, захід, південь, північ – звучить тільки разом!

МИ РАЗОМ! УКРАЇНА! МЕЛІТОПОЛЬ! ТАВРІЙСЬКИЙ ДАТУ!

МИ ХОЧЕМО МИРУ І ЗЛАГОДИ!

Редакційно-видавничий відділ