Нещодавно відбулися збори козацьких старшин студентського козачого куреня ТДАТУ, під час яких сплановано справи козаків на наступний рік.

Головував на зборах студент 2 курсу МТФ Микита Андрєєв – ватажок студентського козацького руху в ТДАТУ. Він підкреслив, що розпочинати роботу необхідно з великих, знакових справ, в яких прийматимуть участь студентство та представники громадськості Мелітополя.

Загальноміські акції координують робочі групи факультетів:

МТФ – Міська екологічна акція «КВІТУЧЕ МІСТО». Ідея акції в тому, щоб навесні обмінювати зібрані мешканцями пакети та макулатуру на квіти (насіння, цибулини, розсаду).

АТЕ – Міська акція «…І ПОКАЖЕМ, ЩО МИ, БРАТТЯ, КОЗАЦЬКОГО РОДУ». Ідея акції – зібрати інформацію про нащадків козаків і оформити та презентувати збірку до дня гімну України 10 березня.

ФЕБ – Підготовка та проведення он-лайн екскурсії «МЕЛІТОПОЛЬ КОЗАЦЬКИЙ». Ідея в розробці та проведенні online екскурсії Мелітополем за маршрутом, пов’язаним з козацтвом (вулиці, сквери, пам’ятники, ознайомлення з козацькою кухнею та традиціями, життям козаків Мелітопольського куреня та ін.).

ЕКТ- Формування збірки творчих робіт «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ». Ідея створити збірку творчих робіт студентів ТДАТУ та шкіл міста з метою виявлення та підтримки творчої та креативної молоді нашого рідного краю.

Наших студентів чекають дуже цікаві справи: змагання зі стрільби з лука «Влучний стрілець», катання верхи, навчання козацького бойового мистецтва «Спас», козацький вишкіл, фестиваль козацьких страв «Козацькі смаколики», фестиваль «Пісні моєї родини», творчі, благодійні, екологічні акції та багато іншого.

Олена Федоренко,
методист наукової бібліотеки ТДАТУ