За традицією, студенти енергетичного факультету допомагають Мордвинівській сільський раді в прибиранні пам’ятника загиблим воїнам Другої Світової війни.

І цього року сільський голова Хищенко Олександр Володимирович звернувся за допомогою до декана енергетичного факультету Назаренко Ігоря Петровича. З ентузіазмом та патріотичним настроєм, студенти 11 ЕЕ групи разом з куратором Орлом Олександром Миколайовичем, прийняли участь у підготовці села до святкування дня визволення населеного пункту від фашистських загарбників. Робота була виконана на відмінно.

Сільський голова звернувся до ректора університету Кюрчева Володимира Миколайовича з подякою, та побажанням процвітання нашому університету, а студентам – успіхів у навчанні!

Прес-служба ТДАТУ