viber image 2019-02-18 , 09.19.08Кожного року Департамент освіти і науки Запорізької ОДА проводить проміжний ІІ-й обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук. Це конкурс для розумних і талановитих, для тих, хто вміє ставити цілі і досягати їх, для відповідальних, старанних і наполегливих манівців вищого рівня навчання.

Місто Мелітополь на конкурсі представили  учні шкіл міста, які змогли подолати перші перешкоди Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: написали контрольну роботу І-го (міського) етапу і разом з науковими керівниками провели ґрунтовне наукове дослідження обраної проблеми.

17 лютого 2019 р. у м. Запоріжжя відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Усі учасники захисту продемонстрували високий рівень підготовки, тому суворому компетентному журі на чолі зі деканом економічного факультету ЗНУ д.е.н., професором Череп Аллою Василівною було дуже важко визначити найкращий захист.

Мелітополь представляли:

• в секції “Мікроекономіка та макроекономіка”: учні навчально-виховного комплексу №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області І-ІІІ ступенів: Шеріфов Ельдар (учень 11-го класу) та Курочкін Владислав (учень 9-Б класу);
  • в секції “Економічна теорія та історія економічної думки” – учениця 9-Б класу навчально-виховного комплексу №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області І-ІІІ ступенів Прокопеня Поліна;
  • в секції “Фінанси, грошовий обіг і кредит” – учень Мелітопольського ліцею № 10 Мелітопольської міської ради Запорізької області ІІ-ІІІ ступенів Шумейко Максим.

Науковими керівниками представлених на конкурсі робіт були викладачі кафедри економіки Таврійського державного агротехнологічного університету: к.е.н., доценти Почерніна Наталія Вікторівна й Попова Тетяна Вікторівна, к.е.н., ст. викладач Захарченко Олена Григорівна, ст. викладач Васильченко Олена Олегівна, а також к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ Демченко Іван Володимирович.

Загальний результат конкурсу складався із балів, що отримали учні за підсумками обласної контрольної роботи з математики та за виконання й захист наукової роботи.

У загальному підсумку учениця 9-Б класу навчально-виховного комплексу №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області І-ІІІ ступенів Прокопеня Поліна (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки ТДАТУ Почерніна Наталія Вікторівна) отримала перемогу у секції мікроекономіки та макроекономіки й була нагороджена Дипломом І-го ступеня. Учень Мелітопольського ліцею № 10 Мелітопольської міської ради Запорізької області ІІ-ІІІ ступенів Шумейко Максим (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ Демченко Іван Володимирович) отримав Диплом ІІІ-го ступеня.

Шеріфов Ельдар та Курочкін Владислав отримали Дипломи учасників конкурсу.

Кафедра економіки щиро вітає Прокопеню Поліну зі перемогою та бажає їй подальших успіхів у навчанні й науковій діяльності! Кафедра також вітає Шеріфова Ельдара та Курочкіна Владислава, які продемонстрували високий рівень підготовки у своїх напрямках наукових досліджень.

Кафедра економіки висловлює щиру подяку батькам хлопців та дівчини за сприяння їх науковій діяльності й сподівається на подальшу співпрацю!

За матеріалами: кафедра економіки