Мала академія наук України – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Невід’ємним компонентом ефективної діяльності МАН є співпраця з вищими навчальними закладами, серед яких знаходить свою нішу Таврійський державний аротехнологічний університет.

Вже три роки поспіль керівником наукових робіт в секції «Агрономія»  Мелітопольської Малої є к.с.г.н., доцент Максим Олександрович Колесніков. Щороку учні даного напряму посідали призові місця на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в м. Запоріжжя.

17 лютого дійсний член Мелітопольського відділення МАН Вікторія Тарасенко (учениця 11-го класу Мелітопольського НВК № 16) представляла свою роботу з теми: «Продукційний процес гороху посівного (Pisum sativum L.) за дії біостимуляторів та мікробіологічного препарату в зоні сухого степу України». В результаті доволі тісної конкуренції Вікторія виборола І місце на другому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН (м. Запоріжжя).

Зупинятися на досягнутому дівчинка не збирається, зараз вона готується до участі у ІІІ етапі конкурсу-захисту, який відбудеться в квітні цього року в м. Київ.

Щіро вітаємо з перемогою Вікторію Тарасенко та її наукового керівника Максима Колеснікова!

За матеріалами: кафедри

плодоовочівництва, виноградарства та біохімії