12 квітня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування” у 2017/2018 навчальному році.

У конференції взяли участь 17 студентів з 11 закладів вищої освіти, які були відібрані зі 64 студентів, що прийняли участь в І турі конкурсу. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 15 науково-педагогічних працівників із 12 провідних закладів вищої освіти.

За результатами підсумкової конференції  галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, в тому числі студентку групи 21ФБ Таврійського державного агротехнологічного університету Марченко Катерину Юріївну, яка була нагороджена дипломом ІІ ступеня за наукову роботу “Адміністративно-територіальна реформа як передумова децентралізації влади в Україні” (науковий керівник – к.е.н., старший викладач кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” ТДАТУ Осипенко Світлана Олександрівна).

Вітаємо Марченко Катерину та її наукового керівника Осипенко Світлану Олександрівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  та бажаємо подальших успіхів у роботі!