Кафедра вищої математики і фізики ТДАТУ імені Дмитра Моторного взяла участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт.

30 травня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція, яка стала фінальним етапом Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

У цьогорічному конкурсі разом зі студентами українських вишів взяли участь молоді науковці з усього світу – до європейських університетів, представництво яких традиційно є досить потужним, долучилися студенти    Northeastern University Seattle WA (США), Північно-Західного педагогічного університету (КНР), Аріельського університету (Ізраїль), Університету Мейсан (Ірак), кілька вишів Грузії (Тбіліський державний університет, Американський університет Грузії, Аграрний університет тощо).

Вибір  спеціальностей, за якими відбувається конкурс – менеджмент; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; економіка, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; екологія; автомобільний транспорт; транспортні технології; професійна освіта, зумовлений їхньою пріоритетністю на шляху євроінтеграції України.

Наш університет представляла доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики та фізики Наталя Сосницька. Наталя Леонідівна була головою галузевої конкурсної комісії зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)».

Учасниками міжнародного конкурсу студентських наукових робіт від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  в секції конкурсу «Економіка» були:

• Поліна Панченко – студентка 11 ПТ групи, робота «Моделювання інвестиційної діяльності сільського  господарства запорізької області», наукові керівники  к.т.н, доцент Ольга Назарова, к.т.н, доцент Наталя Дьоміна;
  • Вікторія Вікторова– студентка 21 МН групи, робота «Моделювання та прогноз прибутку від реалізації  продукції  аграрного сектора України», наукові керівники  д.п.н., професор Наталя Сосницька, к.т.н, доцент Ольга Назарова;
  • Владислав Баранов– студент 11 ПТ групи, робота «Когнитивное моделирование в управлении системы – туризм», наукові керівники д.п.н., професор Наталя Сосницька, к.т.н, доцент Ольга Назарова.

За підсумками  роботи секції «Економіка» Ольга Назарова та Наталя Дьоміна підготували переможця конкурсу. Ним стала Поліна Панченко, яка  отримала диплом ІІ ступеня. Наукові керівники призера щиро вдячні Вікторії Булановій – студентці 11 ПТ групи за допомогу у підготовці докладу англійською мовою.

Колектив кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ імені Дмитра Моторного вдячний організаторам Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики