16-17 квітня 2018 року у Миколаївському національному аграрному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування» 2017-2018 н.р. серед закладів вищої освіти.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт до МНАУ надійшло 67 робіт з 44 закладів вищої освіти. У результаті рецензування до прилюдного захисту було рекомендовано 18 наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 17 науково-педагогічних працівників із 10 провідних закладів вищої освіти та фахівці ведучих страхових компаній України.

За результатами підсумкової конференції галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування», в тому числі студентку групи 11 МБ ФБ Таврійського державного агротехнологічного університету Корнєву Вікторію Сергіївну, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Автотранспортне страхування в Україні: стан, проблеми та тенденції розвитку (на прикладі ПрАТ «СК «Оранта-Січ») (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» ТДАТУ Рубцова Наталя Миколаївна).

Вітаємо Корнєву Вікторію та її наукового керівника Рубцову Наталю Миколаївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та бажаємо подальших успіхів у роботі!