unnamed18 лютого на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості».

Він щорічно проводиться Міністерством освіти і науки України. Це конкурс педагогічної майстерності керівників гуртків, секцій, творчих об’єднань закладів позашкільної освіти. Метою проведення конкурсу є підтримка талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

Обласний етап конкурсу проходив у два тури: заочний і очний. Під час заочного туру було оцінено матеріали конкурсантів і обрано два з них для участі в очному турі від кожного напрямку. Під час очного туру конкурсанти представили самопрезентацію «Моє педагогічне кредо» і провели майстер-клас фрагменту заняття «Запрошуємо до світу творчості». За результатами виступів журі конкурсу визначили переможців і побажали їм гідно представити Запорізьку область під час фінальних змагань у Києві.

Асистент кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Лариса Халанчук, яка є керівником гуртка «Математика» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області, на високому рівні представила Мелітополь і здобула перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020» у напрямку «Керівник гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти» (наукові відділення «Фізика і астрономія», «Математика», «Технічні науки»).

Бажаємо успіхів  під час Всеукраїнського етапу конкурсу.

Наталя Сосницька, зав. кафедри вищої математики і фізики