На базі Одеського національного політехнічного університету відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На конкурс із провідних закладів вищої освіти України, надійшло 146 кваліфікаційних робіт магістерського рівня та 23 бакалаврського.

За результатами оцінювання актуальності, змістовності та якісного рівня виконання дипломних робіт, конкурсною комісією дипломом ІII-го ступеня відзначено дипломну роботу студентки магістратури ТДАТУ Олени Іванової на тему «Формування та перспективи функціонування сімейного фермерського господарства на прикладі особистого селянського господарства Т. Іванової  с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області» (науковий керівник: професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, д.е.н. Тетяна Яворська).

Грамотами в окремих номінаціях відзначені також дипломні роботи магістрів: Наталії Шолох на тему «Стратегія розвитку ТОВ «АГРО-СЕРВІС» м. Мелітополь Запорізької області та шляхи її реалізації» (науковий керівник: доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н. Оксана Лисак) та Вікторії Дубініної  на тему «Напрями підвищення прибутковості господарської діяльності ТОВ «ТАРА» м. Мелітополь Запорізької області» (науковий керівник: доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н. Ганна Педченко).

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності