У Мелітополі відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «BEST VOICE». Він проходив у дистанційному форматі. Взяти участь у конкурсі вирішили одразу два колективи Центру культури і дозвілля ТДАТУ: театральна студія “Мост” – керівник Віталія Нікітіна, та вокальна студія “Golden Voice” – керівник Олена Дорошенко.

До складу журі увійшли відомі працівники культури та кращі викладачі музичного мистецтва Мелітополя. За результатами конкурсу три перших місця у номінації естрадний вокал, вікова категорія 17-19 років, отримали дівчата з “Golden Voice” – першокурсниці Христина Беззубенко з ФЕБ та Усніє Мамутова з факультету АТЕ, а також студентка 2 курсу ФЕБ Софія Попович.

Приємно вразили і талановиті дівчата з театральної студії “Мост”. Ірина Слободнюк, студентка 5 курсу факультету АТЕ, стала Лауреатом I ступеня у номінації розмовний жанр з вже відомою композицією у її виконанні «Монолог Мерилін Монро». Алія Айбетова, студентка 5 курсу цього ж факультету – Лауреат II ступеня у тому ж жанрі з літературно-музичною композицією за твором Лесі Українки «Твої листи пахнуть зів’ялими трояндами».

Щиро вітаємо з перемогою наших студентів і бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай творча діяльність приносить вам тільки задоволення й щедрі результати.

Центр культури і дозвілля