З 01 вересня по 01 листопада 2016 р. в університеті проводився I тур Всеукраїнського конкурсу на кращу наукову роботу серед студентів.

Було представлено 123 наукові роботи по чотирьох напрямках: технічні науки, природничі науки,  гуманітарні науки, економічні науки.

Розподіл наукових робіт по факультетам наступний: МТФ – 17, ІКТ – 20, ЕФ – 13, АТЕ – 17, ФЕБ –  56.

Наукові роботи були розглянуті відповідними комісіями. Результати оцінювання затверджені на науково-технічних радах НДІ МЗПУ, НДІ АТЕ та НДІ ССЕРАПВПУ.

Відповідно до «Положення про проведення в Таврійському державному агротехнологічному університеті щорічного конкурсу на кращу студентську роботу» визнано переможцями:

1 місце

1. МОЙСЕЄНКО С.В. – магістра факультету агротехнологій та екології.
  2. ШВІГЛ Є.В. – магістра факультету економіки та бізнесу.
  3. ЛЄБЄДЄВУ І.Г. – магістра факультету економіки та бізнесу;
  4. ХАЛІМАН Л.Г. – студентку енергетичного факультету;
  5. ВОРОБЬОВУ О.В. – магістра факультету інженерії та комп’ютерних технологій
  6. БОЛТЯНСЬКОГО В.О. – магістра механіко-технологічного факультету

2 місце

1. ЛЮТУ Є.Г. – студентку факультету агротехнологій та екології;
  2. ЮДІНА О.В. – магістра факультету агротехнологій та екології;
  3. БОНДАРЕНКА Є.Б. – студента енергетичного факультету;
  4. ЛИСЯНСЬКУ Н.О. – магістра факультету інженерії та комп’ютерних технологій;

3 місце

1. ГОРБАЧОВУ О.С. – магістра факультету агротехнологій та екології;
  2. КРАВЦОВА Д.В. – магістра енергетичного факультету;
  3. ЗІНЧЕНКО М.В. – студентку факультету інженерії та комп’ютерних технологій;
  4. ЛЕВАНДОВСЬКОГО С.В. – студента механіко-технологічного факультету

Підстава: Протокол рішення конкурсної комісії НДІ «Стратегії соціально-економічного розвитку АПВ Півдня України». Протокол рішення конкурсної комісії НДІ «Механізація землеробства Півдня України». Протокол рішення конкурсної комісії НДІ «Агротехнології та екології».

За наказом ректора університету доктора технічних наук, професора В.М. Кюрчева переможці отримають грошову винагороду, а іншим учасникам – оголошено подяку.