1 червня 2020 року було підведено підсумки І Всеукраїнського конкурсу «Around the Globe», що об’єднав учнів старших класів з усього півдня України. Зважаючи, на Всеукраїнський карантин, переможці конкурсу отримали нагороди поштою й на знак вдячності поділились з нами своїми враженнями.

Андрій Антропов, Загальноосвітня школа №11 м. Мелітополя (Приз глядацьких симпатій): «Я дуже радий, що переміг у номінації «Приз глядацьких симпатій»! Участь у конкурсі дала мені змогу зрозуміти, що я зробив правильний вибір – й вже цієї осені я стану студентом коледжу ТДАТУ, а через декілька років, як і мої батьки свого часу, вступлю до лав університету! Дякую усім!»

Станіслав Стасенко, Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія» (переможець конкурсу, Диплом І ступеня): «Я би хотів, щоб таких конкурсів, де можна перевірити свої знання, кмітливість, увагу до всього, було набагато більше. Дякую організаторам конкурсу за підтримку талановитих школярів, за ще одну можливість побачити свої сильні сторони».

Євгенія Бакляк, Стокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області, (Диплом ІІ Ступеня): «Добрий день! По-перше, хочу висловити велику вдячність організаторам І Всеукраїнського конкурсу «Around the Globe» за організацію такого чудового та креативного конкурсу. Я з великим задоволенням взяла участь у ньому. Вважаю, що це був надзвичайно корисний досвід. По-друге, хочу подякувати журі за високу оцінку моєї роботи та за цінні подарунки, якими обов’язково буду користуватися. Сподіваюся, що наступного року також зможу взяти участь у вашому конкурсі та посісти гідне місце».

Іван Кривонос, КЗ “Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня “Творчість” ЗОР (Диплом ІІІ ступеня): «Щиро вдячний організаторам конкурсу за цікаве завдання! Для мене це чудова можливість поглибити свої знання, випробувати себе та свої творчі здібності. Бажаю Вам успіхів та нових звершень!»

Валерій Прокопенко, КЗ “Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня “Творчість” ЗОР (Диплом ІІІ ступеня): «Цього року я закінчую 11 клас. Безперечно, для кожного випускника найголовніше зараз успішно скласти іспити й вступити до ЗВО. Саме тому конкурс «Around the Globe» став чудовою можливістю для перевірки своїх знань з іноземної мови, ознайомлення з роботами інших учасників й визначення свого рівня, так би мовити «на тлі інших». Я дуже вдячний організаторам конкурсу за високу оцінку моєї роботи. Сподіваюсь, що моє студентське життя буде таким же цікавим. До зустрічі, ТДАТУ!»

Дякуємо усім переможцям за теплі слова та привітання! Чекаємо Вас у ТДАТУ.

Організатори конкурсу: викладачі кафедри «Іноземні мови» ТДАТУ,
Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос