Відповідно до плану роботи кафедри вищої математики і фізики 27 листопада 2018 року було проведено олімпіаду з математики, а 29 листопада 2018 року – олімпіаду з фізики для студентів всіх спеціальностей університету ОКР «Бакалавр». Також в олімпіаді прийняли участь студенти ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ».

Мета олімпіад – виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток та реалізація здібностей студентів, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Формат олімпіад залишився незмінним порівняно з попереднім роком. Вже традиційно учасникам пропонували розв’язувати завдання з різних тем різної складності. Рівень складності задач варіювався від досить простих до надзвичайно складних.

По завершенні роботи олімпіад журі підбили підсумки.

У номінації «Математика»:

1 місце:      Коваль Сергій Дмитрович (31 ЕЕ)

Михайленко Олександра Михайлівна (11 ГМ)

2 місце:      Алдошин Андрій Сергійович (13 сАІ )

3 місце:      Савісько Артем Юрійович (21 ГМ)

Сафарова Аміна Салімівна (11 ЕМ)

Кучерков Артем Олександрович (21 КН)

Цветкова Ганна Олександрівна (13 ГЗ)

Варецький Іван Вікторович (ВСП МК ТДАТУ)

У номінації«Фізика»:

1 місце:    Сідельников Богдан Юрійович (21 ЕЕ)

Д’яченко Богдан Андрійович (21 ЕЕ )

2 місце:    Семенов   Микита Дмитрович (11 ЕЕ)

3 місце:    Юшко Антон Віталійович (13 cАІ)

Шиловський Алік  Сергійович (21 КН)

Скорлупін Олександр Володимирович (21 КН)

Чепак Анастасія Миколаївна (11 ЕЕ)

Всіх призерів олімпіад привітали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко, декан факультету ІКТ Олександр Вершков, завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька. Вони вручили переможцям олімпіад грамоти, побажали успіхів у навчанні, досягнення перемоги у майбутньому і звернули увагу на те, що неможливо набути професійних знань без якісного засвоєння математики і фізики.

Колектив кафедри вищої математики і фізики бажає всім учасникам олімпіад нових творчих злетів!

За матеріалами: кафедра вищої математики і фізики,