Кожен викладач Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного прагне бути творчою, сучасною особистістю, тому професійний розвиток науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-яких інших видах і формах професійного зростання, ефективність яких можлива за умови постійного розвитку та готовності вийти за межі шаблонів і стереотипів.

З цією метою 30 листопада викладачі факультету енергетики і комп’ютерних технологій Постол Ю. О., Гулевський В. Б., Ковальов О. В. та Попрядухін В. С. у складі більш 100 зацікавлених та сповнених ентузіазму викладачів з різних навчальних закладів, взяли участь у заході «Освітній десант», який є новою формою підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти.  Організатором цього освітнього перформансу на базі Запорізького державного медичного університету,  спрямованого на популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні був тренінговий центр T-Update.

Під час освітнього перформансу дві лінійки майстер-класів були проведені тренерами, які зарекомендували себе в сфері підвищення кваліфікації освітян. Про використання “кейс-методу” та стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях у роботі зі студентами розповіла Юлія Бреус; Леонід Ніколаєв – провів майстер-клас із впровадження коучингових технологій в освітній процес; Неля Лебідь познайомила з  ефективним впровадженням методів фасилітації у викладання та ефективним зворотнім зв’язком в роботі викладача; Жанна Савич познайомила з можливістю підвищення мотивації студентів до навчання та ефективною комунікацію викладання та навчання.

Жваві дискусії учасників майстер-класів з використанням коучингових технологій, написання кейсів, робота в групах, сприяють підвищенню професійної компетентності у роботі зі студентами, урізноманітненню підходів та методів викладання.

Після закінчення тренінгового курсу кожен учасник отримав сертифікат про участь у заході з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за підписом всіх чотирьох партнерів.

За матеріалами: доц. Гулевський В. Б., доц. Постол Ю. О.