рмв3Рада молодих учених та студентів ТДАТУ вітає студентів, викладачів та вчених університету з початком нового навчального року та бажає лише нових яскравих перемог!!!

На початку вересня відбулось перше засідання оновленої «Ради молодих учених та студентів ТДАТУ».

Незважаючи на те, що це було лише перше засідання в новому навчальному році, на порядку денному вже стояли ряд важливих питань серед яких:
– представлення, у оновленому складі Ради, нових молодих вчених – представників факультету енергетики та комп’ютерних технологій;
– організація та проведення студентської науково-технічної конференції в жовтні-листопаді 2019 року;
– випуск збірнику тез доповідей за результатами конференції у новому форматі;
– шляхи популяризації та долучення до участі у конференції не лише студентів ТДАТУ, але й молодих вчених з інших університетів України;
– начальник НДЧ Прус Ю.О. представив перед радою та молодими вченими грантові можливості для дослідження та акцентував увагу на більш активному долученні молодих науковців у даних проектах;
– доробка та оновлення статуту «Ради молодих учених та студентів ТДАТУ», оновлення інформаційних стендів та сайту.

Склад «Ради молодих вчених та студентів ТДАТУ» на 2019-2020 роки:

1. Попрядухін В.С. – к.т.н., голова РМУС, доцент кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В.Овчарова».
  2. Щербина В.В. – к.б.н., доцент кафедри «Геоекології та землеустрою».
  3. Холодняк Ю.В. – к.т.н., cтарший викладач кафедри “Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша”.
  4. Кашкарьов А.О. – к.т.н., доцент кафедри «Електроенергетика і автоматизація».
  5. Сілі І.І. – к.т.н., старший викладач кафедри «Електроенергетика і автоматизація».
  6. Демченко І.В. – к.е.н., доцент кафедри «Фінансів, банківської справи та страхування».
  7. Колодій О.С. – к.т.н., старший викладач кафедри «Технологія конструкційних матеріалів.
  8. Онищенко Г.О. – асистент кафедри «Вища математика і фізика».
  9. Лемещенко-Лагода В.В. – викладач-стажист кафедри «Іноземних мов».
  10. Мозговенко А.А. – асистент кафедри «Комп’ютерні науки».