31 серпня 2015 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулась урочиста церемонія «Свято першокурсника» з нагоди Дня знань та посвячення першокурсників у студенти.

Це визначна подія для першокурсників, які подолали у своєму житті важливий рубіж – вступні випробування, конкурсний відбір. Попереду – нові тривалі нелегкі випробування в опануванні знань, умінь і навичок агропромислового виробництва.

Традиційне свято «День знань» у ТДАТУ, як і в багатьох інших ВНЗ області, відзначили в університеті саме сьогодні, в понеділок, для того, щоб з 1 вересня студенти всіх курсів повноцінно розпочали навчальний процес.

Святкову лінійку було розпочато з Гімну України, внесення прапорів та хвилини мовчання у знак вшанування пам’яті загиблих Героїв України.

До першокурсників із найкращими побажаннями звернувся ректор університету, Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Володимир Миколайович Кюрчев.

Володимир Миколайович вручив нагороди першокурсникам, які набрали максимальну кількість балів ЗНО: Кунатовій О.А., Видренку О.О., Івовій Н.В., Шаговій І.Н., Івановій В.В.

В урочистостях взяли участь високоповажні гості:

Мангул Олександр Анатолійович – голова Мелітопольської районної державної адміністрації, випускник нашого ВНЗ;

Федоров Іван Сергійович – заступник міського голови м. Мелітополя;

Моторний Дмитро Костянтинович – Герой України, двічі Герой Соціалістичної праці, Заслужений працівник сільського господарства України, голова ради ПП «Зоря», випускник нашого ВНЗ;

Новіков Геннадій Володимирович – голова Аграрного Союзу України, генеральний директор ПП «Аскон», випускник нашого ВНЗ;

Прусаков Валерій Іванович – керівник ВАТ «Україна» Одеської області, випускник нашого ВНЗ;

Настоятель храму святого Георгія Победоносця протеєрей отець Максим.

Вони побажали майбутнім студентам здоров’я, витримки, наснаги, терпіння, успішного подолання нових незвіданих доріг.

Було здійснено покладання квітів до бюсту великого поета Т.Г. Шевченка та до пам’ятників загиблим студентам та викладачам нашого ВНЗ, які у страшні роки Другої світової війни звільнили наше місто від фашистів.

Ректор університету за доброю традицією вручив першокурсникам символічні атрибути: «Ключ від Країни Знань» та «Студентський квиток». Звучання першого дзвонику символізувало перший крок до вершин пізнання.

Після цього до першокурсників із виступом-благословенням на добре навчання звернувся протеєрей отець Максим. Також студентів привітала голова студентської ради університету, студентка магістратури факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Жмак Ірина.

Студентів-першокурсників вітали своїми яскравими виступами творчі колективи Центру культури і дозвілля ТДАТУ.

На завершення святкової лінійки першокурсникам було представлено деканів факультетів, з якими вони будуть плідно працювати протягом п’яти років.

Після завершення свята першокурсники зустрілися з випускниками університету різних років: Моторним Д.К., Новіковим Г.І., Прусаковим В.І.

Також в цей день відбулася екскурсія університетом та традиційна фотосесія груп перших курсів.

Об 11.30 розпочалися перші кураторські години академічних груп на факультетах, де відбулося знайомство, вручення залікових книжок, студентських квитків, представлення активу груп.

Олеся Данилюк, прес-служба університету

Фото Анни Бовкун