Новий семестр 2022-2023 н.р. на факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розпочався із проведення робочих нарад.

24 січня відбувся старостат, який було проведено в.о. декана факультету д.е.н. Іриною Колокольчиковою та заступником декана з навчальної роботи Оленою Васильченко. На зборах з активом факультету обговорювались питання, пов’язані з організацією навчального процесу у поточному семестрі.

У вступному слові Ірина Володимирівна привітала усіх присутніх із початком нового семестру, побажала здоров’я та успіхів у навчанні, наголосила на важливості роботи старост за сучасних умов дистанційного навчання. Першочергово, в.о. декана факультету проінформувала старост про рішення стипендіальної комісії університету про порядок виплати стипендії у весняному семестрі. Далі було розглянуто питання організації індивідуального та дуального навчання, своєчасності подачі звіту про дотримання студентами навчальної дисципліни. Також було наголошено на необхідності дотримання здобувачами умов контракту.

Заступник декана з навчальної роботи Олена Васильченко звернула увагу старост груп магістрів 2-го курсу на механізм підготовки до атестаційного іспиту та особливості його проведення цього начального року.

Ірина Володимирівна та Олена Олегівна відповіли на питання учасників заходу.

25 січня відбулася зустріч деканату факультету з кураторами академічних груп, на якій в.о. декана факультету д.е.н. Ірина КОЛОКОЛЬЧИКОВА ознайомила присутніх із графіком навчального процесу, підняла питання роботи зі студентами на порталі, своєчасності оцінювання знань студентів, подання поточної та підсумкової інформації стосовно дотримання студентами навчальної дисципліни, нагадала процедуру надання здобувачам індивідуального і дуального навчання, акцентувала увагу на якості підготовки здобувачів ОС «Магістр» другого року навчання до складання кваліфікаційного екзамену. Також було проінформовано про особливості виплати стипендії студентів у весняному семестрі.

Заступник декана з навчальної роботи Олена Васильченко наголосила на необхідності забезпечення комунікативних зв’язків здобувачів та викладачів навчальних дисциплін з метою якісної організації навчального процесу та отримання гарних поточних та підсумкових результатів. Було звернуто увагу кураторів на необхідність посилення контролю за виконанням умов контракту, особливо здобувачами ОС «Магістр» другого року навчання.

Далі працівники деканату відповіли на запитання присутніх та обговорили ряд інших поточних питань.

Наприкінці зустрічі д.е.н., доцент, керівник ННІ соціально-економічного розвитку регіону Анастасія Коноваленко зупинилась на питаннях, пов’язаних із науковою діяльністю викладачів та студентів факультету: подання статей до збірника наукових праць факультету, залучення здобувачів до участі у студентській науковій конференції, проінформувала про оновлення інформації на сайті факультету, пов’язану із науковою діяльністю.

Факультет економіки та бізнесу розпочав свою роботу у другому семестрі 2022-2023 н.р. Бажаємо усьому колективу університету здоров’я, миру та плідної праці.

Олена Васильченко,
заступник декана ФЕБ з навчальної роботи