7 листопада на базі туристичного об’єкту «Гостини у Валентини», що розташований у Мелітополі на вулиці Леваневського відбувся круглий стіл, присвячений сучасному стану та перспективам розвитку зеленого туризму Запорізької області.

В проведенні заходу брали участь представники регіональних владних структур, суспільних організацій, туристичного бізнесу та наукової спільноти. В рамках круглого столу обговорювалися форми та напрямки участі суб’єктів туристичного бізнесу у грантовій діяльності, перспективи створення регіональних туристичних кластерів та шляхи забезпечення їхнього ефективного функціонування.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляли викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Валентина Демко та Сергій Кальченко. Під час своїх виступів учасники круглого столу наголошували на необхідності забезпечення подальшої плідної співпраці з метою стимулювання функціонування зеленого туризму в Запорізькій області на засадах сталого розвитку.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму