10 березня у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області відбулася зустріч робочої групи міжнародного проєкту Erasmus+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)».

Він реалізується у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, з першим заступником Мелітопольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іриною Рудаковою. На зустрічі були присутні керівник КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Ірина, Славова, начальник Управління з розвитку підприємництва та промисловості Ірина Фурсова та начальник Управління соціально-економічного розвитку міста Юрій Захарчук.

Координатор проекту DigEco Erasmus+ у Мелітополі Дар’я Легеза презентувала основні завдання проєкту, які полягають у впровадженні та удосконаленні дисциплін з цифрової економіки для магістрантів ТДАТУ та створенні можливостей для інклюзивної цифрової освіти. Особливим здобутком партнерства ТДАТУ з міжнародними партнерами у рамках проєкту DigEco Erasmus+ є можливість підготовки студентів, зокрема здобувачів освіти з особливими потребами, з використанням лабораторій з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, яке дає змогу отримати практичні знання та вміння в області цифрової економіки як елементу сталого розвитку України.

Керівництво виконавчого комітету ради висловило готовність сприяти партнерству з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного у межах міжнародного проєкту DigEco Erasmus+. Співпраця надасть можливість підвищити відповідність кваліфікації випускників ТДАТУ вимогам ринку праці та задоволення попиту на затребуваних спеціалістів у сфері цифрової економіки. У рамках партнерства буде здійснюватися розвиток професійних навиків працівників підприємств з особливими потребами, зміцнення соціального діалогу. Попереду спільна продуктивна робота на шляху діджиталізації вищої освіти та модернізації інклюзивного навчання.

Яна Сокіл, доцент кафедри маркетингу