Протягом двох тижнів грудня Український клуб аграрного бізнесу проводив серію вебінарів, лекцій та тренінгів в рамках програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, які викладають або планують викладати дисципліни магістерської програми «Агрокебети». Серед них доцент кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Максим Колесніков та ст. викладач кафедри Павло Бондаренко.

Заходи відбувалися у режимі онлайн на платформі Zoom. В програмі було представлено:

1) Тренінг з педагогічної майстерності та сучасних ІТ засобів у навчальному процесі (4 год.), Тренер – Олександр Прохорчук.
2) Тренінг для менторів і викладачів: – Що таке менторство і як з цим працювати. – Як вибудовувати екологічну взаємодію: методика ненасильницького спілкування. Тренерки – Анна Уварова, Олександра Пєтушкова.
3) Лекція «Контроль клімату в теплицях: отримання оптимальних умов вирощування культур». Лектор – доктор Джоук Кемпен, Вагенінгенський університет та науково-дослідний центр, відділення тепличного рослинництва (Нідерланди).
4) Серія лекцій з дисципліни «Смарт технології в рослинництві» .Лектори – Артем Бєлєнков, засновник і керівник компанії Smart Farming та співробітники компанії.
5) Захист рослин. Лектор: Руслан Вусатий (компанія Байєр).
6) Щорічна конференція Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«Ведення аграрного бізнесу в Україні». В програмі конференції:

• Агробізнес в 2021 році: вектор розвитку
• Реформа земельних відносин
• Форвардні контракти на урожай 2021: заключати чи ні?
• 5 питань до влади

7) Смарт технології в рослинництві. Лектори: Андрій Бєлєнков, Вадим Остапенко (Smart Farming).
8) Агроінженерія. Лектори: Віталій Каплюк, Віталій Висоцький (компанія New Holland).

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії