Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного продовжує активну роботу по налагодженню міжнародних зав’язків з закладами вищої освіти інших країн та іноземними компаніями.

Така співпраця сприяє підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів і студентів, зростанню їхньої кваліфікації відповідно до світових стандартів та інтеграції університету до європейського та світового освітнього простору.

З цією метою в рамках проєкту EuroEst 26 січня 2022 року в університеті відбулася інформаційно-ознайомча зустріч здобувачів вищої освіти спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» з менеджерами «Aсоціації U.C.M. Italy».

Програма Progetto Euroest 2022 передбачає в літній період практику та стажування здобувачів вищої освіти, яким виповнилось 17 років, за наступними напрямами: помічники кухарів, офіціантів, піцайоло, барменів в закладах харчування в Італії та фахівців з готельної сфери. На початку проходження стажування безпосередньо в Італії представниками Ассоціації проводяться для всіх кандидатів курси італійської мови та майстер-класи італійської кухні.

Після презентації програми ректором ТДАТУ Сергієм Кюрчевим був підписаний Меморандум співпраці між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Асоціацією шеф-поварів півдня Італії «U.C.M. Italy».
Сподіваємося на довгострокову та плідну співпрацю, яка принесе гарний результат.

Надія Паляничка,
начальник відділу інформації і реклами