Підведено підсумки 1-го туру Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, який було проведено на кафедрі вищої математики і фізики 25 листопада 2021 року.

Для участі в олімпіаді запрошувались студенти І-ІІІ курсів всіх спеціальностей університету та його відокремлених підрозділів. В олімпіаді взяли участь студенти факультетів механіко-технологічного, енергетики та комп’ютерних технологій, факультету агротехнологій та екології та ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ».

Формат олімпіади був очним. Вже традиційно учасникам пропонували розв’язувати задачі з різних тем. Завдання складались з п’яти задач різної складності, які оцінені максимальною кількістю – 20 балів.

Переможців визначала комісія у складі: д.т.н., професор Наталя Сосницька, к.т.н., старший викладач Ольга Іщенко, PhD, асистент Лариса Халанчук.

Не перший рік приймають участь у 1 турі олімпіади ТДАТУ студенти Мелітопольського ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ». Окремо дякуємо висловлюємо викладачу математики ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» Світлані Бойко, яка бере активну участь у підготовці учасників олімпіади. Під її керівництвом студенти коледжу третій рік поспіль займають призові місця.

По завершенні олімпіади члени журі підбили підсумки і оголосили результати:

1 місце:
Ростислав Малиновський 11 ПМ

2 місце:
Микита Ковальов 11 ГМ
Віра Прокопеня ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»

3 місце:
Артур Резниченко 11 ХТ
Дар’я Шпирко 11 КН

Переможців олімпіади рекомендовано до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

За традицією всіх призерів олімпіади привітали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко, завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька. Вони вручили переможцям олімпіад грамоти, побажали успіхів у навчанні, досягнення перемог у майбутньому і звернули увагу на те, що неможливо набути професійних знань без якісного засвоєння математики.

Колектив кафедри вищої математики і фізики бажає всім учасникам олімпіади нових творчих злетів!

Ольга Іщенко,
старший викладач кафедри вищої математики і фізики