Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році» на базі ТДАТУ було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу.

Студентами ТДАТУ, на розгляд конкурсних комісій базових ЗВО України, було подано 45 наукових робіт. Переможців визначено згідно з Наказом МОН № 1220 від 05.10.2020 р. Приємно, що за підсумками конкурсу 12 студентів нашого університету зайняли призові місця.

Диплом I ступеня:

Катерина Кремнєва, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., ст. викладач Юлія Холодняк. Галузь: Прикладна геометрія, інженерна графіка ту технічна естетика.

Диплом II ступеня:

1. В’ячеслав Латоша, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – д.т.н., професор Володимир Надикто. Галузь: Агроінженерія.
2. Анастасія Сільська, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – д.т.н., професор Анжела Волошина. Галузь: Механічна інженерія.
3. Анастасія Вєдєнєва, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Мацулевич. Галузь: Прикладна геометрія, інженерна графіки та технічна естетика.
4. Олександр Скорлупін, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Мацулевич. Галузь: Прикладна геометрія, інженерна графіки та технічна естетика.
5. Владислав Карпов, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., доцент Ірина Пихтєєва. Галузь: Прикладна геометрія, інженерна графіки та технічна естетика.
6. Катерина Козіна, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., доцент Ірина Пихтєєва. Галузь: Прикладна геометрія, інженерна графіки та технічна естетика.
7. Сергій Скачков, факультет економіки та бізнесу. Науковий керівник – к.е.н., доцент Тетяна Куліш. Галузь: Маркетинг.

Диплом III ступеня:

8. Віктор Муха, факультет агротехнології та екології Науковий керівник – к.с.-г.н., ст. викладач Зоя Білоусова. Галузь: Агрономія.
9. Богдан Крамарчук, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – к.т.н., доцент Ольга Сушко. Галузь: Матеріалознавство.
10. Анастасія Клімова, факультет економіки та бізнесу. Науковий керівник – к.е.н., доцент Наталя Рубцова. Галузь: Страхування.
11. Андрій Недорєзков, факультет економіки та бізнесу. Науковий керівник – к.е.н., доцент Ганна Педченко. Галузь: Економіка сільського господарства та АПК.
12. Олександр Курашкін, механіко-технологічний факультет. Науковий керівник – викладач, стажист Вікторія Лемещенко-Лагода. Галузь: Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Прес-служба ТДАТУ,
Науково-дослідна частина