Днями підбито підсумки конкурсу есе учнівської та студентської молоді “Мій Шевченко”, співорганізаторами якого були ГО “Інноваційні обрії України” і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Уже кілька років проводиться це свято творчості й українського слова, воно щоразу набуває ширшого розмаху, а креативні учасники та їх керівники не втомлюються нас дивувати своїми конкурсними роботами!

Це свідчить, що наша нація має щасливе майбутнє, бо живиться насамперед духовними цінностями, культурою свого народу, невичерпними джерелами української мови.

Перемогу у конкурсі отримали студенти ТДАТУ: Резниченко Артур, Диплом ІІ ступеня, (керівник Шарова Т.М.); Дятков Владислав, Диплом ІІІ ступеня, (керівник Землянська А.В.); Коротиш Аріана, Грамота за перемогу у конкурсі есе, (керівник Шарова Т.М.).

Вітаємо переможців конкурсу та їх керівників і бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо усім членам журі, які доклали чимало зусиль, щоб усе відбулося. Серед них викладачі ТДАТУ: Тетяна ШАРОВА, голова Оргкомітету, голова ГО «Інноваційні обрії України», доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук і Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА, заступник голови журі, співзасновник ГО «Інноваційні обрії України», кандидат філологічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук, а також керівництву університету, ректору ТДАТУ Сергію Кюрчеву та проректору Олександру Ломейко за ідейну підтримку, допомогу в організації та проведенні конкурсу. Сподіваюся, наступного року ми зможемо здійснити урочисте вручення переможцям дипломів і грамот уже в стінах рідного ТДАТУ!

Результати конкурсу можна дізнатися за посиланнями.