photo_2020-04-03_22-07-1322 квітня – свято День землі, а також років від дня заснування факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. З нагоди свята, з 12 квітня на факультеті проходив конкурс “Кращий студентський проект-облаштування майданчика для молоді», який розташовано біля центрального входу до 5-го корпусу з вул. Університетської.

Мета конкурсу – створити функціонально та естетично оформлений, озеленений майданчик для відпочинку студентів та для занять «просто неба».

До розгляду комісії надійшло 16 проектів від груп та студентів нашого факультету (Носенко В. 21 СВ; Морару В. 31 СВ; Левадний О. 11 ЕК; Іваніцький Г. 41 ХТ, Коробова Я. 11 ХТ; Пархоменко Є. 21 САГ; Міцковська К. 11 МБ АГ; Мальований П. 11 МБ ЕК; Калінін О. 41 АГ; а також групи: 11 МБ ЕК, 11 ГЗ, 21 ГРС, 21 ХТ, 31 ГЗ, 31 ХТ, 41 ЕК).

До робіт висувалися певні вимоги, які полягали в тому щоб проект був креативним та містив оригінальну ідею по облаштуванню майданчика, яка повинна бути роз’яснена та деталізована шляхом представлення опису або презентації.

Узагальнюючи ідеї, які студенти пропонували у проектах слід сказати, що наша молодь хоче бачити майданчик як зону відпочинку, де кожен студент зможе провести свій вільний час, а при бажанні – на цій території можна проводити пари, або факультативи невеликими групами.

Загалом, дуже багато цікавих ідей було висловлено в представлених проектах. Так, студенти пропонують встановити лавки, столики, альтанку та навіть гойдалки, а для занять спортом розмістити на території бруси або тенісний стіл. Поряд зі столами необхідне встановлення смітників задля чистоти довкілля. Територію можна озеленити за допомогою дерев в тому числі й хвойних порід, газонною травою, ялівцями, туями, квітами (цинерарія, петунія, рози, іриси, тощо). Конкурсанти пропонують по території майданчика прокласти доріжки з плітки.

Комісія у складі декана Ірини Іванової, заступника декана Людмили Шлєіної, завідуючих кафедр: Максима Колеснікова, Оксани Єременко, Олесі Прісс, Юрія Рогача, Людмили Даценко розглянула роботи дистанційно і прийняла рішення про нагородженнями Грамотами за номінаціями всіх учасників конкурсу. А найбільш вдалі ідеї та елементи проектів будуть втілені в життя.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та вітаємо з перемогою!

Максим Колесніков, завідувач кафедри ПОВБХ,

Людмила Шлєіна,заступник декана АТЕ з ОВР