IMG_20191107_152538702Підведено підсумки 1-го туру Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики, який було проведено на кафедрі вищої математики і фізики 7-го листопада. Для участі в олімпіаді запрошувались студенти І-ІІІ курсів технічних спеціальностей університету. В олімпіаді взяли участь студенти факультету енергетики та комп’ютерних технологій, а також механіко-технологічного факультету.

Завдання складались з шести задач різної складності, кожна з яких була попередньо оцінена максимальною кількістю – 20 балів.

Переможців визначала комісія у складі: д.пед.н., професор Н.Л. Сосницька; к.ф.-м.н., доцент М.В.Морозов; к.т.н., старший викладач А.Ф. Дяденчук.

По завершенні олімпіади, члени журі підбили підсумки і оголосили результати:

1 місце: Анастасія Чепак , 21 ЕЕ

2 місце: Микита Семенов, 21 ЕЕ

3 місце: Артур Курчанов, 11 ЕЕ

Богдан Родін, 11 ЕЕ

Артем Бурлаков, 11 ЕЕ

Володимир Шквиря, 11сЕЕ

Переможців олімпіади рекомендовано до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики.

Всіх призерів олімпіади, за традицією, привітали та нагородили грамотами ректора – проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко, декан факультету ЕКТ Ігор Назаренко, завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька.

Колектив кафедри вищої математики і фізики теж вітає всіх учасників і переможців олімпіади з фізики та бажає нових творчих злетів!

Наталя Дьоміна, к.т.н., доцент

кафедри вищої математики і фізики