З 01 січня 2017 р. проводився II тур Всеукраїнського конкурсу на кращу наукову роботу серед студентів університету. Було представлено 62 наукові роботи до базових ВНЗ України по чотирьох напрямках: технічні науки, природничі науки, гуманітарні науки, економічні науки.

Розподіл наукових робіт по факультетам наступний: МТФ – 21, ІКТ – 26, ЕФ – 15, АТЕ – 16, ФЕБ – 34.

Наукові роботи були розглянуті відповідними комісіями. Результати оцінювання затверджені на науково-технічних радах НДІ МЗПУ, НДІ АТЕ та НДІ ССЕРАПВ.

Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та інших конкурсів студентських наукових робіт в Таврійському державному агротехнологічному університеті» визнано переможцями:

1 місце

1. ШВІГЛ Є.В., магістр 21 МБ ПТ групи факультету економіки та бізнесу, науковий керівник к.е.н., доцент Андрєєва Л.О.
  2. СЕДІК В.Д., студент 21 МН групи факультету економіки та бізнесу, науковий керівник к.е.н., доцент Бочарова Н.О.
  3. ШОСТАК А.О., магістр 11 МБ ЕМ групи факультету економіки та бізнесу, науковий керівник к.е.н., доцент Краснодєд Т.Л.
  4. КОНДРАТЮК О.В., магістр 21 МБ ОА факультету економіки та бізнесу, науковий керівник д.е.н., професор Синяєва Л.В.
  5. МАРЧЕНКО К.Ю., студентка 21 ФБ групи факультету економіки та бізнесу, науковий керівник к.е.н., ст. викладач Осипенко С.О.
  6. КРУТІКОВА А.О., студентка 41 МК групи факультету економіки та бізнесу, науковий керівник к.е.н., доцент Шквиря Н.О.
  7. АЛІМОВА І.О., студентка 41 ЕК групи факультету агротехнологій та екології, науковий керівник к.б.н., ст. викладач Щербина В.В.
  8. БУРИЧ К.О., магістр 11 МБ ЦБ групи факультету агротехнологій та екології, науковий керівник к.с.-г.н., доцент Яцух О.В.
  9. БАШАРІНА В.А., студентка 41 АГ групи факультету агротехнологій та екології, науковий керівник к.с.-г.н., доцент Єременко О.А.
  10. КАЛІЦИНСЬКИЙ С.С., магістр 11 МБ ЦБ групи факультету агротехнологій та екології, наукові керівники к.т.н., ст. викладач Кулик А.С., к.с.-г.н., ст. викладая Бандура І.І.
  11. ФЕДЬКІН В.А., студент 42 ЕН групи енергетичного факультету, наукові керівники к.т.н., ст. викладач Соломаха О.В., ст. викладач Ковальов О.В.
  12. ДУРМАН С.М., магістр 15 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету, науковий керівник к.т.н., доцент Смєлов А.О.
  13. ПАЦЬКИЙ І.Ю., магістр 21 МБ ГМ факультету інженерії та комп’ютерних технологій, науковий керівник к.е.н., доцент Самойчук К.О.

2 місце.

1. ШЕРШЕНІВСЬКИЙ О.С., магістр 13 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету, науковий керівник д.т.н., професор Панченко А.І.
  2. НАДТОЧИЄВ Д.П., магістр 11 МБ АГ групи факультету агротехнологій та екології, науковий керівник асистент Бурдіна І.О.
  3. ТЕРЬОХІН О.О. – студент 12 ЕЕЕ групи енергетичного факультету, науковий керівник к.т.н., доцент Постніков М.В.
  4. ТУТИНІН Д.В., магістр 12 МБ КН групи факультету інженерії та комп’ютерних технологій, наукові керівники , к.т.н., доцент Щербина В.М., к.т.н., ст. викладач Холодняк Ю.В.
  5. КАРПЕНСЬКИЙ О.С., магістр 12 МБ КН групи факультету інженерії та комп’ютерних технологій, наукові керівники , к.т.н., доцент Щербина В.М., к.т.н., ст. викладач Холодняк Ю.В.

3 місце

1. ТРЕГУБОВ В.А., студент 21 С ЕЕ групи енергетичного факультету, науковий керівник к.т.н., доцент Вовк О.Ю.
  2. ВОЛКОВА М.В., магістр 12 МБ КН групи факультету інженерії та комп’ютерних технологій, науковий керівник к.т.н., доцент Пихтєєва І.В.
  3. ШПИЛЬОВА О.О., магістр 11 МБ КН групи факультету інженерії та комп’ютерних технологій, науковий керівник к.т.н., доцент Пихтєєва І.В.
  4. ГОРДІЙ О.В., магістр 11 МБ АГ групи факультету агротехнологій та екології, науковий керівник асистент Капінос М.В.
  5. ЗАХАРЧЕНКО А.О., студент 15 С АІ групи механіко-технологічного факультету, науковий керівник д.т.н. доцент Караєв О.Г.