У цьому році до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на перший курс бакалаврату було зараховано понад 870 випускників загальноосвітніх шкіл. З них – 465 будуть навчатися на бюджетній формі.

На денну форму навчання до ТДАТУ на різні спеціальності вступили 184 випускника шкіл і ліцеїв Мелітополя. Зокрема, найбільша кількість першокурсників – випускники ЗОШ №24, №11, №15, ліцеїв №19, №10, №5, а також НВК №16.

Серед студентів-першокурсників Таврійського ДАТУ не тільки випускники шкіл Запорізької області, але й традиційно Херсонській і Дніпропетровській, а також Миколаївській, Одеській, Житомирській, Вінницькій, Донецькій областей і АР Крим.

Найбільш популярними спеціальностями у цьому році серед абітурієнтів стали:

• «Агроінженерія»,
• «Галузеве машинобудування»,
• «Агрономія»,
• «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,
• «Менеджмент»,
• «Маркетинг»,
• «Комп’ютерні науки»,
• «Екологія»,
• «Харчові технології».

Набирають популярності також нові спеціальності: «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Геодезія та землеустрій», «Прикладна механіка».

Серед цьогорічних першокурсників більше 180 випускників загальноосвітніх шкіл, скористалися додатковими балами за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти в 2021 році. Причому понад 100 з них, завдяки підвищеному конкурсного балу, змогли вступити саме на бюджетну форму навчання, а ще близько 80 абітурієнтів були зараховані на контракт.

Найбільш складне завдання в 2021 році для всіх закладів освіти було з набором на другий, магістерський, рівень вищої освіти. Адже, обов’язковою умовою вступу до магістратури за будь-якої спеціальності, є успішне проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови. До того ж прохідний поріг цього року було піднято з 10 до 12 балів.

До речі, ТДАТУ – єдиний серед усіх закладів вищої освіти Запорізької області, який навчає студентів іноземної мови протягом 3-4 років з усіх спеціальностей бакалаврату. У 2021 році на магістерський рівень вищої освіти в ТДАТУ було зараховано 322 студенти, з них близько 200 на бюджетну форму навчання.

Редакційно-видавничий відділ
за інформацією Приймальної комісії