IMG_2522На Чемпіонаті України з Богатирського багатоборства, що відбувся на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 14 червня, всі рекорди встановили спортсмени нашого міста.

Нагадаємо, у зв’язку з карантином в змаганнях взяло участь лише 29 спортсменів з 10 областей України, але за словами їх організатора Валерія Газаєва, це найбільш сильні спортсмени України. Атлети були поділені на п’ять вагових категорій, для кожної були свої вправи. У підсумку чемпіонами країни стало п’ять чоловік.

У ваговій категорії до 63 кг перемогла Тетяна Давиденко з Кривого Рогу; до 82 кг Анна Васюк з Харкова.

У вазі до 90 кг першим став мелітополець Олександр Скрипченко, а в категорії до 105 кг перемогу виборов також наш земляк Валерій Газаєв.

У суперважкій ваговій категорії (понад 105 кг) переміг Олег Пилипяк зі Львова.

Відзначимо, обидва мелітопольця стають чемпіонами України у своїх вагових категоріях четвертий рік поспіль. Також їм належать всі три рекорди України, встановлених в цьому році.

Олександр Скрипченко встановив рекорди у дисциплінах «Прогулянка фермера» (прохід на 20 метрів з вагою в обох руках) і «Лог ліфт» (підняття металевого «колоди»).

Валерій Газаєв встановив рекорд у дисципліні «Богатирська тяга» (підняття штанги від підлоги на рівень пояса).

Редакційно-видавничий відділ